Regulamin serwisu

  1. Serwis internetowy Fotki.sej.pl jest zbiorem śmiesznych zdjęć podzielonych według kategorii. Użytkownicy decydują o popularności i ocenie fotek.
  2. Serwis jest tworzony przez użytkowników, każdy Internauta ma możliwość dodania własnego zdjęcia. Do serwisu można dodawać wyłącznie zdjęcia będące własnością użytkowników lub są ogólno dostępne dla Internautów, które można rozpowszechniać.
  3. Serwis Fotki.sej.pl nie ponosi odpowiedzialności za pliki graficzne dodawane przez użytkowników. Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań aby w serwisie znajdowały się pliki zgodne z regulaminem. W przypadku naruszenia praw autorskich dla danego obrazka prosimy o zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy.
  4. Przy zgłaszaniu zdjęć adres e-mail wymagany do rejestracji użytkownika nie będzie nikomu udostępniany, e-mail służy wyłącznie w celu zweryfikowania zgłoszenia rejestracji i do kontaktu redakcji z użytkownikiem. Adresy e-mail podawane przy przesyłaniu strony znajomym nie są przez nas zbierane i udostępniane.
  5. Serwis internetowy Fotki.sej.pl jest częścią portalu sej.pl

Redakcja Fotki.sej.pl